Розклад занять 2018/2019 н.р

 

 II молодша група

«Сонечко»

I молодша група

«Ромашка»

I молодша група

 

«Карапузи»

Старшагрупа

«Капітошка»

понеділок

9.00 – 9.15.

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 

9.25.- 9.40.

2. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

II п.д.

 15.50 – 16.10.

 3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

9.00 – 9.10.

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 

 

9.40. – 9.50.

2. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

9.00.-9.25

1. Ознайомлення із соціумом

народознавство

 

9.35.-10.00.

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 

10.10.- 10.40.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 II п.д.

15.50.- 16.15.

4. Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація / ліплення)

Вівторок

9.00. – 9.15.

1. Логіко-математичний розвиток

 

9.35. – 9.55.

2.  Здоров’я та фізичний розвиток

 

II п.д.

15.50 -16.05.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація / ліплення)

 

9.00. – 9.10.

1.Сенсорний розвиток

 

9.20. – 9.35.

2. Здоров’я та фізичний розвиток

 

II п.д.

15.50 -16.00

3. Художньо-продуктивна діяльність

(малювання)

(аплікація / ліплення)

 

 

9.00  - 9.25.

1. Логіко-математичний розвиток

 

9.35. – 10.00

2.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

10.10. - 10.40.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

Середа

9.00. – 9.15.

1. Ознайомлення із соціумом

 

9.25. – 9.40.

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.  

 

II п.д.

16.10. – 16.25.

3.  Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність) 

 

9.00. – 9.10.

1. Сенсорний розвиток

(сенсорний розвиток/

конструктивна діяльність)

 

9.20. – 9.30.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

II п.д.

15.55. – 16.05.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

9.00. – 9.25.

1. Ознайомлення із соціумом

І, ІІІ  – основи правової культури

ІІ, IV  – основи економічної культури

 

 

9.35. – 10.00.

2. Логіко-математичний розвиток

 

10.10­.­­­- 10.35.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

IIп.д.

15.50. – 16.15.

4. Художньо-продуктивна діяльність

(художня література)

Четвер

9.00. – 9. 15 

1. Ознайомлення із соціумом

 

9.25. – 9.40.

2.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.  (художня література)

 

II п.д.

15.50. - 16.05

3.Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

 

 

9.00. – 9.10.

1.  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.  

(художня література)

 

 

9.20. – 9.35.

2. Здоров’я та фізичний розвиток

 

9.00. -9.25. 1.Ознайомлення з природним довкіллям

9.35. – 10.00.

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

(навчання елементів грамоти)

10.10. – 10.40.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

II п.д.

15.50. – 16.15.

4. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

П’ятниця

 

9.00. - 9.20.

1. Здоров’я та фізичний розвиток

 

9.30 - 9.45.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

  

9.00. – 9.10.

1. Ознайомлення із соціумом

 

 

 

9.20. – 9.30.

2. Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація / ліплення)

 

 9.00. - 9.25.

1. Ознайомлення із соціумом

 

9.35. – 10.00.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

10.10. – 10.35.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність) 

 

Середня група  «Бджілка»

 

Старша група 

«Веселка»

понеділок

9.00-9.20

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

  

9.50.-10.10

2. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

II п.д.

15.50. – 16.10.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(малювання)

 

 

 9.00.-9.25

1. Ознайомлення із соціумом

народознавство

 

9.35.-10.00.

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 

10.10.- 10.40.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 II п.д.

15.50.- 16.15.

4. Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація / ліплення)

вівторок

9.00.-9.20

1. Логіко-математичний розвиток

 

9.30. – 9.50.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

II п.д.

 15.30. – 15.55.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

 

 

9.00  - 9.25.

1. Логіко-математичний розвиток

 

9.35. – 10.00

2.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

10.10. - 10.40.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

 

середа

9.00. – 9.20.

1. Ознайомлення із соціумом

І, ІІІ  -  народознавство

ІІ  – основи правової культури

VI  – основи економічної культури

 

9.30. - 9.50.

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.  

(навчання елементів грамоти)

 

II п.д.

15.30. – 15.55.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

 

 

 

 

9.00. – 9.25.

1. Ознайомлення із соціумом

І, ІІІ  – основи правової культури

ІІ, IV  – основи економічної культури

 

 

9.35. – 10.00.

2. Логіко-математичний розвиток

 

10.10­.­­­- 10.35.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

IIп.д.

15.50. – 16.15.

4. Художньо-продуктивна діяльність

(художня література)

четвер

9.00. – 9.20.

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.  

 

9.40. - 10.05.

2. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 II п.д.

15.50. – 16.10.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(художня література)

 

 

 

9.00. -9.25. 1.Ознайомлення з природним довкіллям

9.35. – 10.00.

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

(навчання елементів грамоти)

10.10. – 10.40.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

II п.д.

15.50. – 16.15.

4. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

п’ятниця

9.00. -9.20.

1. Ознайомлення із соціумом

 

9.45. – 10.05.

2. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

IIп.д.

15.50. – 16.10.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація / ліплення)

 

 

 

 

9.00. - 9.25.

1. Ознайомлення із соціумом

 

9.35. – 10.00.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

10.10. – 10.35.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність) 

 

 

 

 

 

Каталог детсадов Украины

Детский сад

Новопокровка